UEET 101 Section 1 Fall 2010

                                                                              Project Teams

 

Team1:

1.     Alikakos,Dimitra Kristina

2.     Archil,Jonas Cedinor-Louis

3.     Armamentos,John Francis

4.     Azor,Zaac Randy

5.     Bacheller I,Jay Phillip

Team 2

1.     Barclay,Brendon Tyler

2.     Benhart,Jacob Paul

3.     Bartoli,John Anthony

4.     Becerra,Paul Neal

5.     Bennett,Adam Patrick

Team 3

1.     Bieber,David Jonathan

2.     Bjerke,Nathan Richard

3.     Block,Justin Marshall

4.     Boyd,Anthony

5.     Bozukova Sr,Yanka Ivanova

Team 4

1.     Bramm,Alyssa Marie

2.     Brossard,Stephen Ronald

3.     Browne,Jordan Michael

4.     Brust,Jonathon Jeffrey

5.     Bushue,Chad Granville

 

Team 5

1.     Caballero,Michael Johnathon

2.     Childress,Terren Christopher

3.     Collins,Nicholas Robert

4.     Cruz,Fernando Pablo

5.     Cwian III,Stephen David

 

 

Team 6

1.     Czerwinski,Tyler James

2.     Davis,Price J

3.     Desch,Erik George

4.     Dillavou,Travis Jackson

5.     Dittoe,Tyler Joseph

Team 7

1.     Dorsch,Don William

2.     Drenth,Daniel Thomas

3.     Drost,Ryan Alan

4.     Duff,Kevin Paul

5.     Fairchild,David James

Team 8

1.     Faron,Michael Edward

2.     Fayad,Omar

3.     Felt Sr,George Michael

4.     Flesch,Dustin Michael

5.     Flores,Dennis Gil

Team 9

1.     Franzen,Jacob Peter

2.     Fruhauff,Chad Edward

3.     Gallagher,Joseph Thomas

4.     Gegner,Michael Joseph

5.     Giacomi,Brad Michael

Team 10

1.     Gomez,Angel

2.     Grohovena,Stephen Michael

3.     Hancock,Logan Calvin

4.     Hofmann,Tyler James

5.     Hynes,Michael John

Team 11

1.     James,Smitha Albert

2.     Jandick,Alexander Marc

3.     Jepsen,Stephen Harley

4.     Kecojevic,Aleksandar

5.     Kennedy Jr,Steven Lee

 

 

Team 12

1.     Klahn,Thomas Patrick

2.     Korczak,David

3.     Kromar,Ryan Christopher

4.     Kuchnia,Kevin Joseph

5.     Kuhn,Joseph Carl

Team 13

1.     Langereis,Tyler Marinus

2.     Lawal,Mojeed Olayemi

3.     Lint,Cristine Marilyn

4.     Lloyd,Christopher Andrew

5.     Lytle,Jacob Donald

Team 14

1.     McClure,Michael David

2.     McIlnay,Kyle William

3.     McNary,Kevin John Michale

4.     Mirpuri,Namrata Naresh

5.     Mirza,Atif Hussian

Team 15

1.     Montgomery,Sterling Amadeus

2.     Montoya,Fernando

3.     Moore I,Dionte Rashawnx

4.     Muhammud,Christopher Julian

5.     Nelson II,James Earl

Team 16

1.     Nguyen,Tai Minh

2.     Nicklaus,Brandon Edward

3.     Noworyta,Vincent John

4.     Pandey,Bibek Raj

5.     Patel,Kunal

 

Team 17

1.     Pazzol,Mark Andrew

2.     Pearson,Kevin Mathew

3.     Quadri,Syed A

4.     Ralph,John Patrick

5.     Rapata,Keith Joseph

 

 

Team 18

1.     Ravens,Matthew Richard

2.     Reich,Leo Ellsworth Willis

3.     Rico,Michael Eufemio

4.     Rodriguez,Jeremias Antonio

5.     Rosa,Jonathan Louis

Team 19

1.     Roudebush,Ryan William

2.     Rush,Jordan Milan

3.     Ryan,Matthew Thomas

4.     Salemi,Neal L

5.     Schwartz,Kevin Michael

Team 20

1.     Schwichtenberg,Cody Earl

2.     Selfridge,Adam John

3.     Shojaeddini,Nazanin

4.     Sickels,Brandon Robert

5.     Solorzano,Ignacio

Team 21

1.     Summeries,Darrius Deandre

2.     Sumner,Alex James

3.     Sykora,James William

4.     Szutenbach,Daniel John

5.     Teichman I,Max Nicholas

Team 22

1.     Toomsen,Alan Michael

2.     Toon,Daniel Patrick

3.     Ulloa,Christopher Alexander

4.     Vesely,Kevin Edward

5.     Viglietta,Nicholas Anthony

 

Team 23

1.     Wilkosz,Sebastian Arcadius

2.     Williams,Connor

3.     Williams,Thomas Jason

4.     Wilson,Mackenzie Martin

5.     Zafiros,Jacob Ryan

 

 

Team 24

1.     Zayas,Joshua Jonathon

2.     Zmudzki,Marek Jesse

3.       Zon,Martin Joseph